Turmeric Cooking Plant
Our range of products include diesel type turmeric cooking plant for commercial purpose only. and wood fire type turmeric cooking plant for commercial purpose only..
Diesel Type Turmeric Cooking Plant for Commercial purpose only.
Approx. Price: Rs 2,50,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Usage/Application | Industrial |
| Brand | Shree Industrial Equipments |
| Material | SS |
| Capacity | 250 kg/hr |
| Voltage | 240 V |
| Fuel Type | Diesel |
| Country of Origin | Made in India |
| Power | 2HP |
Diesel Type Turmeric Cooking Plant , For Industrial
Wood Fire Type Turmeric Cooking Plant For Commercial Purpose Only.
Approx. Price: Rs 6,00,000 / PieceGet Latest Price Product Details:
| Usage/Application | Turmeric Cooking |
| Brand | Shree Industrial Equipments |
| Material | MS |
| Capacity | 250 kg/hr |
| Voltage | 240 V |
| Fuel Type | Wood Fire Type |
| Country of Origin | Made in India |
Wood Fire Type Turmeric Cooking Plant