Centrifuge Machine
Our range of products include centrifuge dresser machine for commercial purpose only.
Centrifuge Dresser Machine For Commercial Purpose Only
Approx. Price: Rs 1,75,000 / UnitGet Latest Price Product Details:
| Usage/Application | Mixing |
| Brand | Shree Industrial Equipment |
| Capacity | 200 kg/h |
| Surface Finish | Paint Coated |
| Phase | 3 Phase |
| Automatic Grade | Automatic |
| Power Consumption | 20-30 kW |
| Power Source | Electric |
| Material | Mild Steel |
| Voltage(V) | 240 V |
We have been counted amongst the most trusted names in this domain, engaged in providing
Centrifuge Dresser Machine.
Price Range: Rs 175000-375000/Unit
We Prefer buyers only from A.P & Telangana States.